Hipoteczny w Banku Millenium

millenium bankRynek sprzedaży nieruchomości w Polsce ponownie się ożywił. Wielu z nas szuka dobrego rozwiązania dla sfinansowania tej życiowej inwestycji. Oczywiście dużo zależy od naszej zdolności kredytowej i decyzji samego banku, ale na pewno nie pożałuje ten, kto w swoich kalkulacjach uwzględni kredyt hipoteczny Banku Millenium. Jeszcze więcej mają szansę zyskać aktywni klienci posiadający tam konto.

Kredyt hipoteczny w Millenium bank daje do 95% wartości nieruchomości

Millenium Bank jako jeden z nielicznych inwestuje do 95% wartości nieruchomości i zalicza działkę budowlaną na poczet wkładu własnego.

Banki z reguły naprawdę rzadko się godzą na takie rozwiązanie. Kolejnym atutem tej oferty jest wyjątkowo niska marża, bo wynosząca już od niespełna procenta. Najbardziej uprzywilejowani są tutaj rzecz jasna klienci banku.

hipoteczny w Millenium BankKolejnym wyjściem naprzeciw klientom jest w przypadku budowy domu rezygnacja z konieczności przedstawiania faktur za materiały i prace. Bank daje możliwość pozyskania dodatkowych środków ponad wartość nieruchomości w celu umeblowania, bądź wykończenia domu i mieszkania.

Bank jednak tak czy inaczej zezwala na dowolne spożytkowanie dodatkowych środków. To co jeszcze bardziej wyróżnia Bank Millenium jest umożliwienie refinansowania środków poniesionych na cele mieszkaniowe, poniesione w ciągu ostatniego roku.

Od czego zależy oprocentowanie kredytu?

Oprocentowanie kredytu zależy rzecz jasna od kwoty, okresu kredytowania i zdolności kredytowej kredytobiorcy. Przy kwocie 300 000 zaczyna się już od 4,21% i w drugą stronę nie przekracza 6,11%.

Akceptowane są różne źródła dochodu, w tym umowa o dzieło i działalność gospodarcza. Co niewątpliwie bardzo poszerza krąg potencjalnych odbiorców.

Kredyt hipoteczny w Banku Millenium ma więcej atutów

Kolejnym atutem jest nie pobieranie opłaty za wcześniejszą spłatę po 4 latach kredytowania. Bank Millenium pozostawia więc kredytobiorcy wolną rękę w bardzo wielu aspektach, co znacznie ułatwia zarządzanie finansami zarówno w trakcie trwania samej inwestycji, jak i już samej jej spłaty. To kredyt niezwykle elastyczny w konstrukcji, jak i w funkcjonowaniu.

Kredyt Hipoteczny w Banku Millenium to kolejny przykład na to, że co prawda zaostrza się warunki przyznawania kredytów, ale warunki samych kredytów mieszkaniowych są coraz łagodniejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *