Kredyt mieszkaniowy

kredyt mieszkaniowyCzy wiesz, że różnice pomiędzy poszczególnymi ofertami kredytów mieszkaniowych wynoszą nawet 50%? W liczbach: przy nieodpowiednio wybranej kwocie kredytu mieszkaniowego np.: 200 000 złotych możesz spłacić nawet 40 000 złotych więcej!

Chcesz uniknąć takiej sytuacji i wybrać najlepsza ofertę kredytu na rynku? Zapraszam Cię do dokładnego przeczytania całego wpisu. Dowiesz się w nim na co zwrócić szczególną uwagę podczas wybierania kredytu i w jakim Banku czeka na Ciebie najlepsza oferta.

Kredyt mieszkaniowy – co musisz wiedzieć!

Pierwsze co trzeba wiedzieć to fakt, iż koszty kredytu mieszkaniowego rosną wraz z wydłużaniem czasu kredytowania. Z opinii osób, które skorzystały z kredytów a także doradców kredytowych wynika, że im krótszy okres kredytowania tym mniej kredytu w całości mamy do spłaty. Dlatego warto dokonać dogłębnej analizy domowych wydatków i poczynić oszczędności w taki sposób, aby okres kredytowania skrócić do minimum.

Wakacje kredytowe – warto sprawdzić czy w ofercie naszego kredytu mieszkaniowego są wakacje kredytowe – to okres wolny od spłaty kredytu – bardzo przydany kiedy podczas spłaty napotkamy problemy finansowe.

Dopłaty w ramach MDM – jeśli spełnisz odpowiednie warunki to biorąc kredyt mieszkaniowy możesz liczyć na dopłaty od państwa. Warto to sprawdzić, ponieważ wspomniana dopłata wynosi nawet 15% więc w przypadku kredytu 200 000 złotych to aż 30 000 złotych dopłaty. koszty kredytów mieszkaniowych

Wysyłanie wniosków do kilku banków obniża Twoją zdolność – nie wie o tym bardzo duża liczba osób, ale wysłanie wniosku o kredyt do kilku Banków obniża zdolność kredytową. Dlatego tak ważne jest wybranie najlepszej oferty kredytu od razu i nie wysyłanie zbyt pochopnie wniosku o kredyt do kilku banków.

Najlepszy kredyt mieszkaniowy

Dla większości osób najlepszy kredyt mieszkaniowy to najtańszy kredyt – jest to dobre
podejście ale jak to sprawdzić? Na rynku jest cała masa ofert ale dzięki porównywarce kredytów, która znajduje się poniżej możesz prosto i szybko porównać wszystkie z nich i wybrać najtańszą ofertę. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że wybrana oferta kredytu mieszkaniowego jest najtańsza.

Komentarz do “Kredyt mieszkaniowy

  • 2019/12/17 o 10:10 pm
    Permalink

    Gdzie najbardziej się opłaca ubiegać się o tani kredyt 22 tysięcy?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *