Kredyt mieszkaniowy

kredyt mieszkaniowyCzy wiesz, że różnice pomiędzy poszczególnymi ofertami kredytów mieszkaniowych wynoszą nawet 50%? W liczbach: przy nieodpowiednio wybranej kwocie kredytu mieszkaniowego np.: 200 000 złotych możesz spłacić nawet 40 000 złotych więcej!

Chcesz uniknąć takiej sytuacji i wybrać najlepsza ofertę kredytu na rynku? Zapraszam Cię do dokładnego przeczytania całego wpisu. Dowiesz się w nim na co zwrócić szczególną uwagę podczas wybierania kredytu i w jakim Banku czeka na Ciebie najlepsza oferta.

Kredyt mieszkaniowy – co musisz wiedzieć!

Pierwsze co trzeba wiedzieć to fakt, iż koszty kredytu mieszkaniowego rosną wraz z wydłużaniem czasu kredytowania. Z opinii osób, które skorzystały z kredytów a także doradców kredytowych wynika, że im krótszy okres kredytowania tym mniej kredytu w całości mamy do spłaty. Dlatego warto dokonać dogłębnej analizy domowych wydatków i poczynić oszczędności w taki sposób, aby okres kredytowania skrócić do minimum.

Wakacje kredytowe – warto sprawdzić czy w ofercie naszego kredytu mieszkaniowego są wakacje kredytowe – to okres wolny od spłaty kredytu – bardzo przydany kiedy podczas spłaty napotkamy problemy finansowe.

Dopłaty w ramach MDM – jeśli spełnisz odpowiednie warunki to biorąc kredyt mieszkaniowy możesz liczyć na dopłaty od państwa. Warto to sprawdzić, ponieważ wspomniana dopłata wynosi nawet 15% więc w przypadku kredytu 200 000 złotych to aż 30 000 złotych dopłaty. koszty kredytów mieszkaniowych

Wysyłanie wniosków do kilku banków obniża Twoją zdolność – nie wie o tym bardzo duża liczba osób, ale wysłanie wniosku o kredyt do kilku Banków obniża zdolność kredytową. Dlatego tak ważne jest wybranie najlepszej oferty kredytu od razu i nie wysyłanie zbyt pochopnie wniosku o kredyt do kilku banków.

Najlepszy kredyt mieszkaniowy

Dla większości osób najlepszy kredyt mieszkaniowy to najtańszy kredyt – jest to dobre
podejście ale jak to sprawdzić? Na rynku jest cała masa ofert ale dzięki porównywarce kredytów, która znajduje się poniżej możesz prosto i szybko porównać wszystkie z nich i wybrać najtańszą ofertę. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że wybrana oferta kredytu mieszkaniowego jest najtańsza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *